Cud Malina Bio Gospodarstwo

Rodzinne Bio Gospodarstwo Cud Malina to gospodarstwo ekologiczne zlokalizowane w Urzędowie, które specjalizuje się w uprawie i przetwórstwie ekologicznych malin i porzeczek. 

Gospodarstwo zajmuje się uprawą owoców metodami ekologicznymi, co oznacza, że nie stosuje sztucznych nawozów i pestycydów, a zamiast tego wykorzystuje naturalne metody ochrony roślin. 

Maliny i porzeczki uprawiane są także zgodnie z zasadami uprawy biodynamicznej, która koncentruje się na holistycznym podejściu do gleby, roślin poprzez: 

  • promowanie różnorodności biologicznej - stosowanie w uprawie różnych gatunków roślin: mniszek lekarski, kurdybanek, dziurawiec, koniczyna biała, skrzyp, wrotycz, babka, mak, krwawnik, rumianek, lucerna, łubin.. 
  • stosowanie naturalnych metod odżywiania i ochrony roślin: komposty, wyciągi ziołowe, kiszonki z ziół
  • podejście  zgodnie z zasadami etycznymi, takimi jak szacunek do ludzi, dla przyrody i jej cykli życiowych. 

Te zasady oraz metody upraw pomagają rozwijać zdrowsze i bardziej zrównoważone ekosystemy, które przyczyniają się do lepszego zdrowia ludzi i środowiska.

Gospodarstwo Cud Malina oferuje szeroki wybór prozdrowotnych soków i syropów z owoców pochodzących z własnych upraw. Wszystkie wytwarzane są z najwyższej jakości ekologicznych owoców, które są zbierane ręcznie i przetwarzane od razu po zbiorze bez użycia mrożonych owoców, soków zagęszczonych i konserwantów. Posiadają właściwości wspierające zdrowie, odporność, cudownie smakują przywołując wspomnienie lata i wakacji.  

 

 

 

 

Certyfikat ekologiczny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl